Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,5% sub estimat
oua - cat. M
- Număr anunț
- DA20056819
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit nr. 12 Zalau (CUI 31989787)
- Furnizor / câștigător
- COVER PROD COM S.R.L. (CUI RO11562497)
- Cod CPV
- 03142500-3 · Oua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 496,20 RON
- Valoare atribuită
- 483,60 RON 2,5% sub estimat
- Data publicării
- 13.04.2018 13:32
- Termen limită
- 18.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.04.2018 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
483,60 RON
din 496,20 RON estimat
2,5%
Adjudecat la 97,5% din estimat · economie 12,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.