Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tus stampila 27 ml culori - albastru , rosu , negru , verde si violet PELIKAN

Număr anunț
DA20055491
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL MEHEDINTI (CUI 4426654)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
22612000-3 · Tus (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87,30 RON
Valoare atribuită
87,30 RON
Data publicării
13.04.2018 12:41
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

87,30 RON

din 87,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.