Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit instalare antena fixa omnidirectionala UHFLaird(Antennex USA)FG 3803 dBi 380-406 MHz

Număr anunț
DA20053738
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta Drobeta (CUI 4222190)
Furnizor / câștigător
C.S.C. SRL (CUI RO15571153)
Cod CPV
32352100-6 · Piese pentru echipament radio si radar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
662 RON
Valoare atribuită
662 RON
Data publicării
13.04.2018 11:35
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
13.04.2018 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

662 RON

din 662 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.