Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Paracetamol B. Braun 10 mg / ml x 10 Fl(paracetamolum)
- Număr anunț
- DA20057678
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "IOAN LASCAR" COMANESTI (CUI 4353056)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 309,90 RON
- Valoare atribuită
- 309,90 RON
- Data publicării
- 13.04.2018 14:05
- Termen limită
- 18.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.04.2018 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
309,90 RON
din 309,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro