Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE BOTOSEI UNICA FOLOSINTA
- Număr anunț
- DA20055713
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SI MEDICALA (CUI 22970653)
- Furnizor / câștigător
- TERRA PLAST IMPORT SRL (CUI RO28269620)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800 RON
- Valoare atribuită
- 800 RON
- Data publicării
- 13.04.2018 12:48
- Termen limită
- 18.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.04.2018 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
800 RON
din 800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro