Atribuită Cumpărare directă

Manusi chirurgicale trilaminate, 6.5 - 8.00

Număr anunț
DA36084269
Autoritate contractantă
INSTITUTUL ONCOLOGIC PROF DR ALEXANDRU TRESTIOREANU (CUI 4203709)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
25.080 RON
Data publicării
05.07.2024 14:27
Data finalizării
08.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.080 RON