Atribuită Cumpărare directă

Achiziție pachet diverse_Colegiul Tehnic „Carol I”

Număr anunț
DA36084515
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Carol I (CUI 4340315)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44111800-9 · Mortar (constructii) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
418,04 RON
Data publicării
05.07.2024 14:27
Data finalizării
08.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

418,04 RON