Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie BR04TSP
- Număr anunț
- DA20050027
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA BRAILA (CUI 18160322)
- Furnizor / câștigător
- APAN SRL (CUI RO2258503)
- Cod CPV
- 50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 263,01 RON
- Valoare atribuită
- 263,01 RON
- Data publicării
- 13.04.2018 09:10
- Termen limită
- 18.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.04.2018 09:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
263,01 RON
din 263,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro