Atribuită Cumpărare directă

Pachet carti premii

Număr anunț
DA36085017
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, SAT MAGURA, COMUNA MIHAESTI, JUDETUL VÂLCEA (CUI 29055357)
Furnizor / câștigător
ROXI-COM SRL (CUI 5446536)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.142,59 RON
Data publicării
05.07.2024 14:27
Data finalizării
06.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.142,59 RON