Atribuită Cumpărare directă

STAMPILA

Număr anunț
DA36085057
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA MALAIA (CUI 29625148)
Furnizor / câștigător
FOXX COLOR SRL (CUI 23903083)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
135,29 RON
Data publicării
05.07.2024 14:27
Data finalizării
10.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135,29 RON