Atribuită Cumpărare directă

VOPSEA SPRAY JENTI 600ML BISON /SRTFC Cluj/Rev Vag Satu Mare

Număr anunț
DA36085159
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
SAMFERO SRL (CUI 11956327)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.041,55 RON
Data publicării
06.07.2024 14:27
Data finalizării
10.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.041,55 RON