Atribuită Cumpărare directă

BISON CONTACT ADEZIV 4.5L /SRTFC Cluj/Rev Vag Satu Mare

Număr anunț
DA36085160
Autoritate contractantă
SNTFC "CFR CALATORI" S.A. (CUI 11054545)
Furnizor / câștigător
SAMFERO SRL (CUI 11956327)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.063,05 RON
Data publicării
06.07.2024 14:27
Data finalizării
10.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.063,05 RON