Atribuită Cumpărare directă

Insecticid K-OTHRINE SC 25, 1 LITRU

Număr anunț
DA36085522
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI 31008225)
Cod CPV
24452000-7 · Insecticide (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.244,10 RON
Data publicării
08.07.2024 14:27
Data finalizării
10.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.244,10 RON