Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de analize medicale
- Număr anunț
- DA20056966
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Miercurea - Ciuc (CUI 4245631)
- Furnizor / câștigător
- PRODIA SRL (CUI 12139054)
- Cod CPV
- 85148000-8 · Servicii de analize medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 380,50 RON
- Valoare atribuită
- 380,50 RON
- Data publicării
- 13.04.2018 13:37
- Termen limită
- 19.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2018 07:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
380,50 RON
din 380,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro