Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 31,1% sub estimat
Insert de pensa disectoare tip Kelly 10 mm, 36 cm
- Număr anunț
- DA20056032
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI RO22505268)
- Cod CPV
- 33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.370 RON
- Valoare atribuită
- 1.633,80 RON 31,1% sub estimat
- Data publicării
- 13.04.2018 12:57
- Termen limită
- 18.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2018 07:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.633,80 RON
din 2.370 RON estimat
31,1%
Adjudecat la 68,9% din estimat · economie 736,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.