Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet materiale constructii

Număr anunț
DA20059399
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Jandarmi Judetean Neamt (CUI 13598012)
Furnizor / câștigător
SANDI SRL (CUI 2041317)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
191,54 RON
Valoare atribuită
191,54 RON
Data publicării
13.04.2018 16:09
Termen limită
19.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

191,54 RON

din 191,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.