Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MANAGER DE PROIECT SI EXPERT COOPTAT

Număr anunț
DA20055949
Autoritate contractantă
COMUNA BORS (CUI 4390526)
Furnizor / câștigător
LIGIACONSTRUCT SRL (CUI 29320895)
Cod CPV
79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.200 RON
Valoare atribuită
34.200 RON
Data publicării
13.04.2018 12:55
Termen limită
19.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.200 RON

din 34.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.