Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii organizare evenimet Ziua Comunei
- Număr anunț
- DA20025420
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUDEASA (CUI 4469566)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA CULTURALĂ "BAMBI MUSIC" (CUI 27829427)
- Cod CPV
- 79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.150 RON
- Valoare atribuită
- 51.150 RON
- Data publicării
- 10.04.2018 13:26
- Termen limită
- 18.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2018 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
51.150 RON
din 51.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro