Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pt.premiere(Cupe,fanioane,medalii,badge) CUPA CRISIUS

Număr anunț
DA20054679
Autoritate contractantă
ORASUL CHISINEU CRIS (CUI 3519283)
Furnizor / câștigător
PROSPORT SRL (CUI RO5277275)
Cod CPV
39298700-4 · Trofee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.936,97 RON
Valoare atribuită
16.936,97 RON
Data publicării
13.04.2018 12:12
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.936,97 RON

din 16.936,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.