Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatie electromotor

Număr anunț
DA20059640
Autoritate contractantă
Comuna Galbinasi (CUI 3724440)
Furnizor / câștigător
AUTOTRANZIT SRL (CUI 18235190)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264,06 RON
Valoare atribuită
264,06 RON
Data publicării
13.04.2018 17:30
Termen limită
19.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

264,06 RON

din 264,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.