Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DETERGENT DEZINFECTANT ECODES (SAC 15 KG)
- Număr anunț
- DA20060492
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
- Cod CPV
- 39831000-6 · Preparate de spalare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 640 RON
- Valoare atribuită
- 640 RON
- Data publicării
- 16.04.2018 08:04
- Termen limită
- 21.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2018 09:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
640 RON
din 640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro