Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Nebinorm 5mg*30cpr (NEBIVOLOLUM) - 11558Betaloc 5mg/5ml sol.inj.i.v/perf*5f*5ml (METOPROLOLUM) - 124
- Număr anunț
- DA20052227
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33674000-5 · Medicamente impotriva tusei si a guturaiului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.270 RON
- Valoare atribuită
- 3.643,10 RON
- Data publicării
- 13.04.2018 10:32
- Termen limită
- 18.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2018 09:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.643,10 RON
din 3.270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro