Ofertă acceptată Cumpărare directă

oua consum categoria A

Număr anunț
DA20063175
Autoritate contractantă
LICEUL GRECO CATOLIC IULIU MANIU (CUI 10078511)
Furnizor / câștigător
AVI-VEST SRL (CUI RO12153520)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342 RON
Valoare atribuită
342 RON
Data publicării
16.04.2018 10:31
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342 RON

din 342 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.