Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat

BANANE

Număr anunț
DA20062374
Autoritate contractantă
Cantina de ajutor social Gherla (CUI 5120725)
Furnizor / câștigător
VERITAS SRL (CUI 11807023)
Cod CPV
03222111-4 · Banane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,06 RON
Valoare atribuită
114,84 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
16.04.2018 10:02
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

114,84 RON

din 115,06 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 0,22 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.