Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vopsea lavabila pentru exterior colorata , galeata de 10 L

Număr anunț
DA20065016
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
Furnizor / câștigător
CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI RO15955022)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
952 RON
Valoare atribuită
952 RON
Data publicării
16.04.2018 11:33
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

952 RON

din 952 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.