Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CRUCE INTERAXIAL RABA
- Număr anunț
- DA20063285
- Autoritate contractantă
- U.M. 0172 Dragalina (CUI 8526893)
- Furnizor / câștigător
- MOTOR SERVICE B.M. SRL (CUI RO11914518)
- Cod CPV
- 42142100-7 · Piese pentru elemente de angrenare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 450 RON
- Valoare atribuită
- 450 RON
- Data publicării
- 16.04.2018 10:35
- Termen limită
- 21.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2018 13:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
450 RON
din 450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro