Ofertă acceptată Cumpărare directă

PINION CILINDRIC PUNTE FATA Z=12 (Rabba)

Număr anunț
DA20061043
Autoritate contractantă
U.M. 0172 Dragalina (CUI 8526893)
Furnizor / câștigător
MOTOR SERVICE B.M. SRL (CUI RO11914518)
Cod CPV
42142100-7 · Piese pentru elemente de angrenare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.164 RON
Valoare atribuită
1.164 RON
Data publicării
16.04.2018 08:56
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.164 RON

din 1.164 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.