Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE INTRETINERE A DRUMURILOR PIETRUITE
- Număr anunț
- DA20048795
- Autoritate contractantă
- COMUNA SILISTEA JUD. BRAILA (CUI 4721298)
- Furnizor / câștigător
- MIRASER SRL (CUI 16475642)
- Cod CPV
- 45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.800 RON
- Valoare atribuită
- 58.800 RON
- Data publicării
- 13.04.2018 08:03
- Termen limită
- 21.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2018 12:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58.800 RON
din 58.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro