Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Trusa (kit) pentru schimbarea catater venos central
- Număr anunț
- DA20047176
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
- Furnizor / câștigător
- A.G.P. INVEST INTERNATIONAL SRL (CUI 19175836)
- Cod CPV
- 33141240-4 · Accesorii pentru cateter (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.655 RON
- Valoare atribuită
- 53.655 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 15:47
- Termen limită
- 17.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2018 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
53.655 RON
din 53.655 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro