Atribuită Cumpărare directă

Servicii de organizare eveniment FESTIVALUL ECVESTRU in perioada 12.07.2024 – 14.07.2024

Număr anunț
DA36085960
Autoritate contractantă
Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA KIDS MUSIC PRODUCTION (CUI 35252230)
Cod CPV
92000000-1 · Servicii de recreere, culturale si sportive (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
111.990 RON
Data publicării
08.07.2024 14:27
Data finalizării
08.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111.990 RON