Ofertă acceptată Cumpărare directă

Franzela alba felii 500gr

Număr anunț
DA20060968
Autoritate contractantă
Cantina de ajutor social Gherla (CUI 5120725)
Furnizor / câștigător
GLENCORA PRODCOM SRL (CUI RO6702284)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
160,06 RON
Valoare atribuită
160,06 RON
Data publicării
16.04.2018 08:53
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

160,06 RON

din 160,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.