Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amenajare trotuare si zid de sprijin-Str Manastirii, sat Scarisoara

Număr anunț
DA20063055
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Furnizor / câștigător
REIMAR CONSTRUCT S.R.L. (CUI 14341245)
Cod CPV
45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
296.010 RON
Valoare atribuită
296.010 RON
Data publicării
16.04.2018 10:27
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

296.010 RON

din 296.010 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.