Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 7,1% sub estimat

hartie xerox

Număr anunț
DA20062738
Autoritate contractantă
COMUNA GHEORGHE DOJA (PRIMARIA COMUNEI GHEORGHE DOJA) (CUI 4365115)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117,60 RON
Valoare atribuită
109,20 RON 7,1% sub estimat
Data publicării
16.04.2018 10:15
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,20 RON

din 117,60 RON estimat 7,1%

Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 8,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.