Ofertă acceptată Cumpărare directă

Indicator "Trecere pietoni" cu lampi cu LED, alimentare de la retea electrica

Număr anunț
DA20065452
Autoritate contractantă
COMUNA ION NECULCE (CONSILIUL LOCAL COMUNAL ION NECULCE) (CUI 4541050)
Furnizor / câștigător
VESTA INVESTMENT SRL (CUI RO5891142)
Cod CPV
34992200-9 · Indicatoare rutiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.131,20 RON
Valoare atribuită
3.131,20 RON
Data publicării
16.04.2018 11:50
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 12:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.131,20 RON

din 3.131,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.