Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMENAJARE ȘI MONTARE BAZIN DE APĂ ȘI ÎMPREJMUIRE PERIMETRU PROTECȚIE IN SATUL GURA VAII

Număr anunț
DA20063948
Autoritate contractantă
Comuna Scortoasa (CUI 3662657)
Furnizor / câștigător
STV EXPERT INSTAL SRL (CUI RO32562406)
Cod CPV
45332200-5 · Lucrari de instalare de echipamente pentru distributia apei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.902 RON
Valoare atribuită
13.902 RON
Data publicării
16.04.2018 10:57
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.902 RON

din 13.902 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.