Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ANUNT POSTURI SCOASE LA CONCURS intre 1 si 4 pozitii de posturi
- Număr anunț
- DA20046279
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI PSIHICE CRONICE BORSA (CUI 4305792)
- Furnizor / câștigător
- VIATA MEDICALA ROMANEASCA SRL (CUI 4197070)
- Cod CPV
- 22200000-2 · Ziare, reviste specializate, periodice si reviste (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 321,85 RON
- Valoare finală
- 321,85 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 15:06
- Data finalizării
- 16.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.