Ofertă refuzată
Cumpărare directă
TRUNCHI MERLUCIU D+E
- Număr anunț
- DA20043190
- Autoritate contractantă
- UNITATE DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA (CUI 15915702)
- Furnizor / câștigător
- KARMTERE SRL (CUI RO29598035)
- Cod CPV
- 15220000-6 · Peste, file de peste si alte tipuri de carne de peste congelate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.181,56 RON
- Valoare finală
- 1.181,56 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 12:54
- Data finalizării
- 16.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.