Ofertă acceptată Cumpărare directă

medicamente si parafarmaceutice

Număr anunț
DA20061521
Autoritate contractantă
CRESA VOINICEL ZALAU (CUI 25490617)
Furnizor / câștigător
FARMACIA ASTRALIS SRL (CUI RO23164657)
Cod CPV
33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
496 RON
Valoare atribuită
496 RON
Data publicării
16.04.2018 09:23
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 09:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

496 RON

din 496 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.