Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cumparare accesorii pentru calculator, incarcare tonere pentru imprimante

Număr anunț
DA20062515
Autoritate contractantă
?coala Gimnaziala "Marton Aron" Sândominic (CUI 12841260)
Furnizor / câștigător
LOGIC SRL (CUI RO15610333)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,72 RON
Valoare atribuită
436,72 RON
Data publicării
16.04.2018 10:07
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,72 RON

din 436,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.