Ofertă acceptată Cumpărare directă

COPIATOR MULTIFUNCTIONAL A4 CANON IR1133IF

Număr anunț
DA20055739
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI RO16775941)
Furnizor / câștigător
ALLTELCOM SRL (CUI RO15931783)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.957,14 RON
Valoare atribuită
1.957,14 RON
Data publicării
13.04.2018 12:48
Termen limită
18.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.957,14 RON

din 1.957,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.