Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Organizator cabluri rack 19"
- Număr anunț
- DA20064925
- Autoritate contractantă
- ECONOMAT SECTOR 5 S.R.L. (CUI 14330840)
- Furnizor / câștigător
- ROMAD MEDIA GROUP SRL (CUI RO27929000)
- Cod CPV
- 31711000-3 · Accesorii electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 99 RON
- Valoare atribuită
- 99 RON
- Data publicării
- 16.04.2018 11:29
- Termen limită
- 21.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
99 RON
din 99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro