Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificari/Revizii la instalatii de utilizare a gazelor naturale
- Număr anunț
- DA20062883
- Autoritate contractantă
- Spitalul MUnicipal "Anton Cincu" Tecuci (CUI 4322270)
- Furnizor / câștigător
- DRAMON 99 SRL (CUI RO12267703)
- Cod CPV
- 50531200-8 · Servicii de intretinere a aparatelor cu gaz (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.600 RON
- Valoare atribuită
- 9.600 RON
- Data publicării
- 16.04.2018 10:21
- Termen limită
- 21.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2018 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.600 RON
din 9.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro