Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat

Reparatie retea iluminat public - Comuna Padina, Judetul Buzau

Număr anunț
DA20059918
Autoritate contractantă
Comuna Padina (CUI 4299470)
Furnizor / câștigător
GENERAL STAN ENERGO SRL (CUI RO5500015)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.900 RON
Valoare atribuită
11.852,22 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
13.04.2018 22:32
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.852,22 RON

din 11.900 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 47,78 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.