Ofertă refuzată Cumpărare directă

Masa servita, mic dejun, pranz si cina

Număr anunț
DA20036867
Autoritate contractantă
Liceul cu Program Sportiv "Szasz Adalbert (CUI 16283140)
Furnizor / câștigător
TANDOKU SRL (CUI RO4982404)
Cod CPV
55312000-0 · Servicii de restaurant cu ospatari fara restrictii de acces (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371,52 RON
Valoare finală
371,52 RON
Data publicării
12.04.2018 08:23
Data finalizării
16.04.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.