Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie sistem de operare 1-buc. si aplicatie office - 1buc.

Număr anunț
DA20030687
Autoritate contractantă
Regia Publica Locala a Padurilor Stejarul R.A. (CUI RO23550461)
Furnizor / câștigător
ASK SRL (CUI RO15914588)
Cod CPV
48317000-3 · Pachete software pentru editare de text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.518 RON
Valoare atribuită
1.526 RON
Data publicării
11.04.2018 11:04
Termen limită
16.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.526 RON

din 1.518 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.