Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tocatoare pentru vegetatie buldoexcavator + cupa

Număr anunț
DA20065717
Autoritate contractantă
Comuna Iara (CUI 4546952)
Furnizor / câștigător
SC LGK EQUIPMENT SRL (CUI RO16996756)
Cod CPV
16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.915 RON
Valoare atribuită
20.915 RON
Data publicării
16.04.2018 12:00
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 15:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.915 RON

din 20.915 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.