Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set difuzoare pentru perete 100V, 40W

Număr anunț
DA20065425
Autoritate contractantă
GRADINITA TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 17104332)
Furnizor / câștigător
EUROTEHNICA IT&C SRL (CUI RO26991098)
Cod CPV
32342000-2 · Difuzoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
16.04.2018 11:49
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.