Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere a iluminatului public COMUNA IPATELE

Număr anunț
DA20064461
Autoritate contractantă
COMUNA IPATELE (CUI 4540496)
Furnizor / câștigător
PENTA SRL (CUI RO9979647)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.640 RON
Valoare atribuită
17.640 RON
Data publicării
16.04.2018 11:13
Termen limită
21.04.2018 17:00
Data finalizării
16.04.2018 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.640 RON

din 17.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.