Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SET DISC DE FRANA VENTILATE
- Număr anunț
- DA20046690
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Valcea (CUI 2540732)
- Furnizor / câștigător
- AUTO AGROINVEST S.R.L. (CUI 38570971)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 660,51 RON
- Valoare atribuită
- 660,51 RON
- Data publicării
- 12.04.2018 15:22
- Termen limită
- 21.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2018 13:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
660,51 RON
din 660,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro