Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MARCAINE SPINAL HEAVY 5MG/ML 4ML*5AMP - BUPIVACAINUM
- Număr anunț
- DA20064651
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33661100-2 · Anestezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 254,20 RON
- Valoare atribuită
- 254,20 RON
- Data publicării
- 16.04.2018 11:19
- Termen limită
- 21.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.04.2018 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
254,20 RON
din 254,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro